درباره ما

وانت 24 با توجه به ساختار تیم حرفه ای خود میتواند با اطمینان کامل از جابجایی اثاث منازل بصورت کاملا تخصصی شده خدمات انجام دهد . یکی از اهداف وانت 24 سریع رسیدن محموله بار به مقصد می باشد که باید مشتری نیز دو ساعت قبل از آن با رزرو از به موقع رسیدن وسله حمل اطمینان پیدا کند . امروزه داشتن شرکت حمل‌ونقلی سریع و با اطمینان لازمه هر شهروندیست که یک گزینه خوب را جهت جابجایی انتخاب کند تا با تعیین وقت مقرر و وعده اوقات خود وفادار و ابراز وظیفه نماید.
با توجه به سوابق درخشنده وانت 24 جهت حمل لوازم منازل ویکی از با وظایف ترین وانت تلفنی های درونشهری میباشد چه از لحاظ وانت مجهز و برخودار از کامیونتهای ویژه حمل اثاث میباشد.   وانت بار 24 جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را بصورت شبانه روزی بروز رسانی نموده امید است با رضایتمندی مشتریان عزیز یکی از بهترینها باشد. وانت تلفنی شبانه روزی 24 در کل نقاط تهران با رزرو قبلی آماده ارائه خدمات حمل و جابجایی منازل با وانت و کامیون ویژه برای حمل اثاث ظریف و اجسام سنگین و حساس می باشد.  هدف وانت 24 جابجایی بار در کم ترین زمان با کارگران مجرب در حمل و جابجایی وسایل کم حجم و تردد آسان به جاهایی که عبور کامیون در آن مشکل است و وانت به راحتی میتواند در چنین جاهایی عبور کند.
در قدیم برای حمل بار باید به محل های مشخصی مانند میادین و جاهای مشخصی که وانت بار ها در آنجا بودند باید فرد مراجعه میکرد و جهت انجام کار وانت مورد نظر را اجاره می نمود.
شرکت حمل و نقل وانت بار جهت آسانی حال شهروندان و اینکه در سریعترین زمان در دسترس مشترین قرار گیرید در صدد احداث شرکتی بنام وانت تلفنی که در سریعترین زمان در دسترس مشتریان جهت انجام کاتر قرار گیرد.
وانت 24 نیز جز موسسه حمل ونقل وانت تلفنی بوده خدمات خودرا بصورت تخصصی و تمام وقت با کارگران مجرب و کار آزموده در سریعترین زمان انجام میدهد.
وانت تلفنی 24 یکی از قدیمی ترین موسسه حمل و نقل با چندین دهه سابقه درخشان در امورات حمل لوازم اثاث منازل و شرکتها با کادری کاملا حرفه ای جهت رفاه حال شهروندان درکل نقاط تهران و حمل بار به تمام نقاط ایران خدمات دارد.