وانت بار ستارخان

وانت تلفنی ستارخان با بیش از 20 سال سابقه در صنعت حمل‌ونقل مفتخر است خدمات خود را به مشتریان عزیز معرفی نماید .

در مورد قدیمی‌ترین وانت تلفنی ایران چه می‌دانید ؟

وانت بار ستارخان در سال 1379 با هدف توسعه صنعت حمل‌ونقل کشور تاسیس گردید. در ابتدای تاسیس با دفتر کوچکی واقع در ستارخان همراه با کادری جوان شروع به ارائه خدمات کرد. رفته رفته با به‌دست آوردن تجربه ، موفق به توسعه خدمات خود گردید . هم اکنون و پس از 20 سال ، این شرکت قصد ارائه خدماتی نوین با کنار گذاشتن شیوه های قدیمی حمل‌ونقل را دارد.

حمل‌ونقل با شیوه های قدیمی به چه صورتی بود ؟

در ابتدا ، مشتری می‌بایست چند روز قبل از جابه‌جایی بار به دفتر شرکت مراجعه می‌کرد و پس از آن ، کارشناسان شرکت از اثاثیه مشتری بازدید می‌کردند و در صورت تایید کارشناسان ، چند روز بعد کادر جابه‌جایی ، فرایند حمل‌ونقل را شروع می‌کردند.

رفته رفته با پیشرفت خدماتی وانت بار ستارخان ، شعباتی در مناطق مختلف تهران تاسیس گردید تا مشتری در هر لحظه از شبانه روز و حتی یک ساعت قبل از جابه‌جایی بار بتواند بار خود را رزرو نماید.

چرا باید وانت تلفنی ستارخان را انتخاب کنید ؟

وانت بار ستارخان در طول 20 سال خدمات خود از فراز و نشیب های زیادی عبور کرده است و با تمامی اشتباهات رایج حمل‌ونقل آشنایی کافی را دارد و از این رو تجربه کافی را برای حمل‌ونقلی امن و تسهیل کردن فرایند حمل‌ونقل را برخوردار است.

همچنین علاوه بر تجربه ، این شرکت همواره در تلاش بوده است تا با به‌روز ترین متد حمل‌ونقل خود را وقف دهد. از این رو مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر از برترین خدمات حمل‌ونقل در سطح جهانی برخوردار شوند.

خدمات نیسان بار ستارخان

شعار همیشگی ما : امنیت ، سرعت و پشتیبانی بوده است . اما پشت این شعار ، تعهدی محکم برای عمل کردن به این شعار نیز وجود دارد . شما را با خدمات خود آشنا می‌کنیم تا بتوانید تفاوت ما را با سایر شرکت ها بهتر متوجه شوید .

البته در همین ابتدا و قبل از هرچیزی ، لازم به ذکر است که تمامی خدمات وانت بار ستارخان ، شبانه روزی می‌باشد . علاوه بر این ، در این مجموعه تعطیلی معنی ندارد و این شرکت مفتخر است خدمات خود را همواره به مشتریان عزیز ارائه دهد.

جابه‌جایی بار های درون‌شهری

اگر چه حمل‌ونقل درون شهری از رایج‌ترین خدمات هر شرکت حمل‌ونقلی است اما لازم به ذکر است که وانت تلفنی ستارخان این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. با توجه به نیاز مشتریان که در جابه‌جایی خود ، بتوانند آن را در فاصله یک ساعته رزرو نمایند ، وانت تلفنی ستارخان با ایجاد چندین شعبه در سراسر تهران این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است.

این شرکت در حال حاضر در شمال تهران ، مرکز تهران و غرب تهران شعبه دارد . همچنین سعی بر این است تا در آینده نیز شعبات جنوب و شرق تهران نیز تاسیس گردد اما ساکنین محترم جنوب و شرق تهران نیز می‌توانند از خدمات وانت تلفنی ستارخان آن هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره ببرند.

جابه‌جایی بار های برون شهری

در حال حاضر کمتر شرکت هایی وجود دارند که باری را از تهران به شهرستان و بالعکس ، با وانت یا نیسان جابه‌جا کنند . اما وانت بار ستارخان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بار هایی که حجیم نیستند و می‌توان آن را با نیسان یا وانت جابه‌جا کرد را به تمامی نقاط ایران ارسال کنید .

به‌طور معمول در این شرکت برای بار های شهرستان از وانت و نیسان های مسقف ، به دلیل وجود بارندگی و … استفاده می‌گردد تا بتوان تحت هر شرایطی بار شما سالم به مقصد برسد .

بسته بندی وسایل

در صورت نیاز مشتری ، کارتن های سه لایه ، پنج لایه و هفت لایه و همچنین وسایل دیگر بسته بندی مانند بابل رپ ، بابل استرج و هر آن چه که خیال شما را از بابت امنیت وسایلتان آسوده سازد را ارائه می‌دهیم .

همچنین در صورت درخواست مشتری ، کارگر متخصص بسته بندی قبل از کادر جابه‌جایی به مبدا اعزام می‌شود تا وسایلتان به‌صورت کاملا تخصصی بسته بندی شوند .

ارائه کامیونت

کمتر شرکت های وانت تلفنی وجود دارند که در کنار ارائه وانت و نیسان ، کامیونت نیز ارائه بدهند . در ابتدای شروع وانت تلفنی ستارخان ، برای جابه‌جایی بار های حجیم ناچار به استفاده از چند وانت و نیسان بودیم اما با در حال حاضر با پیشرفت خدمات این مجموعه ، کامیونت نیز برای جابه‌جایی بار های حجیم نیز استفاده می‌گردد.

کامیونت های وانت بار ستارخان بر خلاف سایر شرکت ها ، کاملا جدید می‌باشند . این شرکت با کنار گذاشتن کامیونت های قدیمی بنز ، در حال حاضر کامیونت های تندرو و vip خود را جایگزین آن نموده تا امنیت و سرعت جابه‌جایی به بهترین نحو ممکن انجام گردد.

بیمه بار

برخی مشتریان به بسته بندی وسایل توسط خود بسنده می‌کنند . برخی دیگر به بسته بندی آن توسط کارگر بسنده می‌کنند. اما در این بین باز هم مشتریان عزیزی وجود دارند که خواهان بیمه شدن بار خود هستند تا تحت هر شرایطی امنیت بار خود را تامین نمایند و بتوانند از خسارات غیرقابل پیش‌بینی جلوگیری نمایند.

اما همان‌طور که می‌دانید بیمه کردن بار ، خود به تنهایی دردسر هایی برای مشتریان دارد که از این رو نیسان بار ستارخان خدمات بیمه بار خود را نیز به وجود آورده است تا مشتریان بتوانند با کمترین دردسر و بدون اتلاف وقت بار خود را بیمه نمایند.

ارائه تخفیف در ایام خاص و همچنین با توجه به وضعیت مشتری !

مطمئنا کمتر شرکت هایی وجود دارند تا شرایط مالی مشتری را بتوانند درک کنند . هر چند حمل‌ونقل فرایند تخصصی و همراه با تلاشی فراوان است ، اما همیشه سعی ما بر این بوده تا بتوانیم مشتریان خود را درک کنیم و آن‌‌ها را راضی نگه داریم .

از این جهت با توجه به درخواست مشتریان و بررسی کارشناسان ما ، درصورت نیاز می‌توانید از تخفیفات ویژه نیز بهره‌مند شوید . علاوه بر این‌ها ، وانت بار ستارخان در برخی ایام خاص نیز تخفیفات ویژه مابین 15 الی 50 درصد تخفیف را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

مشاوره شبانه روزی به‌صورت رایگان

از برترین خدمات ما ، می‌توان به کادر پشتیبانی اشاره کرد . شاید می‌توان گفت که نقطه تمایز ما با سایر شرکت ها کادر پشتیبانی می‌باشد . این کادر در سه شیفت کاری همواره پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان عزیز می‌باشد.

همچنین در هر لحظه ای از شبانه روز ، بدون دغدغه و فقط با یک تماس می‌توانید بار خود را رزرو نمایید.